Alimentai vaikui, alimentų išieškojimas, alimentai vaikams

Alimentai vaikui (Vaikų išlaikymas). Mes teikiame teisines paslaugas išlaikymo (alimentų) priteisimo procese:

  • Konsultuojame žodžiu (telefonu, atvykus į biurą) ir raštu (el. paštu, pateikus užklausą).
  • Paaiškiname nuo ko pradėti norint prisiteisti išlaikymą (alimentus), koks tinkamiausias, greičiausias ir pigiausias kreipimosi į teismą būdas, kiek gali užtrukti procesas ir įvertinę visas bylos aplinkybes, įvardijame siūlomų paslaugų kainą;
  • Rengiame procesinius dokumentus (ieškinys, atsiliepimas, pareiškimas dėl teismo įsakymo ir pan.);
 • Atstovaujame teismuose dėl išlaikymo priteisimo metu.

Alimentai vaikui internetu!

Teikiame “alimentai internetu” paslaugą. Paslauga skirta norintiems gauti parengtus vaiko išlaikymo dokumentus teismui internetu! Gaukite per 24 val. teismui reikalingus dokumentus internetu neišėję iš namų.

Alimentų priteisimas be advokato!

Naujiena! Prisiteisk alimentus be advokato nedalyvaujant Jums patiems teismo posėdyje. Parengiame teismui dokumentus, jog nei Jums nei kitam vaiko tėvui nereikėtų dalyvauti teismo posėdyje ar samdytis advokatą nesvarbu kur Jūs bebūtumėte, ar Lietuvoje, ar Anglijoje, ar Švedijoje ar kitoje pasaulio šalyje. Tik 40 EUR.

Užpildykite šią Alimentų priteisimo be advokato anketą ir turėkite jau priteistus alimentus sekančią dieną.

LABAI SVARBU!

  • Parengiame išlaikymo priteisimo dokumentus, prireikus atstovaujame teismuose, kai vaikui išlaikymą (alimentus) norima priteisti nutraukiant santuoką (skyrybų byloje), taip pat, kai vaikas yra gimęs ne santuokoje;
  • Padedame priteisti išlaikymą vaikui net ir nenutraukiant santuokos, t.y. tėvai ir toliau gyvena santuokoje;
  • Padedame priteisti išlaikymą ne tik ieškiniu, bet ir pareiškimu dėl teismo įsakymo (žymiai pigesnis ir greitesnis procesas);
  • Padedame priteisti išlaikymą ne tik ateičiai, bet ir už praėjusius trejus metus;
  • Padedame priteisti išlaikymą pilnametystės sulaukusiam vaikui;
 • Padedame priteisti išlaikymą, net, jei vienas iš tėvų gyvena užsienyje.

DAUGIAU:

Vaikų išlaikymas (alimentai vaikui) praktikoje.

Įgyvendinant Lietuvos Respublikos Konstitucijos 38 straipsnio 2 dalyje įtvirtintą valstybės konstitucinę pareigą saugoti ir globoti vaikystę, 38 straipsnio 6 dalyje įtvirtintą tėvų teisę ir pareigą auklėti savo vaikus dorais žmonėmis ir ištikimais piliečiais, iki pilnametystės juos išlaikyti, taip pat Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijos 27 straipsnyje pripažįstamą kiekvieno vaiko teisę turėti tokias gyvenimo sąlygas, kokių reikia jo fiziniam, protiniam, dvasiniam, doroviniam ir socialiniam vystymuisi, sprendžiant ginčus dėl vaikų išlaikymo, būtina užtikrinti, kad vaikas turėtų materialines sąlygas fiziškai ir socialiai vystytis, ugdyti ir tobulinti savo įgimtus ir įgytus gebėjimus.

Vaikų išlaikymas (alimentai vaikui) yra vieno iš tėvų skiriamos lėšos savo nepilnamečiui vaikui, o kai kuriais atvejais pilnamečiui vaikui išlaikyti. Dažniausiai išlaikymas (alimentai) priteisiami, kai vaiko tėvai išsiskyrę, tačiau išlaikymą galima prisiteisti ir tais atvejais, kai tėvai tebėra susituokę.

Teismų praktikoje kyla neaiškumų nustatant vaiko poreikių turinį, tėvų turtinę padėtį, išlaikymo formą, dydį, išlaikymo dydžio ir formos pakeitimą. Be to, susiduriama su sunkumais nustatant teisiškai reikšmingus faktus, renkant įrodymus, įteikiant pranešimus, šaukimus ir kitus dokumentus, nustatant taikytiną teisę, teismingumą, kai vienas iš tėvų gyvena užsienyje.

Vaiko išlaikymo priteisimo kaina:

Išlaikymo (alimentų) savo vaikams priteisimas40-140 Eur
Priteisto vaikams išlaikymo (alimentų) padidinimas80-140 Eur
Priteisto vaikams išlaikymo (alimentų) dydžio sumažinimas80-140 Eur
Prisiteisti vaikų išlaikymo (alimentų) skolą už pastaruosius metus50 Eur
Vaiko išlaikymo priteisimo paketas su paaiškinimais40 Eur

Užpildykite anketą ir tuoj pat užsitikrinkite savo vaiko išlaikymą! (spausti čia)

Turite klausimų? Susisiekite su mumis. PATEIKTI UŽKLAUSĄ